На сесію з подолання вето Федорука прийшли майже всі депутати

Новини Чернівців / політика, влада / Війна за владу в ратуші
4 073
0
Сьогодні о 10.00 розпочалася сесія Чернівецької міської ради. Нагадаємо, депутати мають спробувати подолати вето, яке наклав міський голова Микола Федорук на ухвалений сесією регламент міської ради. Цим регламентом частина повноважень міського голови передано раді. Микола Федорук оголосив, що низка положень регламенту суперечать чинному законодавству і наклав вето.

Як повідомляє кореспондент "МБ" із сесійної зали, на засіданні зареєструвалося 58 депутатів із 60. Розпочалося обговорення.

Одночасно під ратушею проходить мітинг на підтримку міського голови, організований "Фронтом змін". У виступах "фронтовики" заявляють про намагання депутатів кількох фракцій незаконно позбавити мера повноважень. У мітингу бере участь близько п’яти сотень людей.

З ратуші повідомляли, що сесію транслюватиме в прямому ефірі МТРК "Чернівці", а такожв он-лайн режимі на сайті www.chernivtsi.tv. Однак у даний момент сайт недоступний.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 474
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
17 967
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
17 422
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
16 884
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
15 324
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
12 248
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
11 911
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 083
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
10 794
«Міша, нема часу. «Буковина» грає»: як вболівальники з Чернівців підтримували свою команду
9 083