Світова поезія та винно-книжкові дегустації: чим дивуватиме цьогоріч Meridian Czernowitz

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
1 551
0
Світова поезія та винно-книжкові дегустації: чим дивуватиме цьогоріч Meridian Czernowitz

Уже за два тижні у Чернівцях відбудеться міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Він триватиме з 5 по 7 вересня. На поціновувачів літератури очікує невимушене спілкування з улюбленими авторами, арт-ярмарок, дискусії про російсько-українську війну та ще безліч цікавинок.

Про це йдеться на фб-сторінці фестивалю.



Відвідувачі зможуть насолодитися поетичними читаннями - від німецьких та швейцарських поетів до експериментальних "віршів на чотири руки" Євгенія Володченка (репера Кургана) та Діни Чмуж.

Цього року презентують низку книжкових новинок, серед яких:

- дебютна збірка Юлії Паєвської (Тайри) "Наживо",
- "Розлите" Люби Копоть,
- "Нічийний шафран" Ярини Чорногуз,
- "Списки" Мирослава Лаюка,
- "Вечір у Стамбулі" Андрія Любки,
- "Гра в перевдягання" Артема Чеха,
- "Погляд Медузи. Маленька книга пітьми" Любка Дереша,
- "Згори вниз. Говорити" Тані Малярчук.

А от щодо лекцій та дискусій, то Йосиф Зісельс розповість про формат українсько-російської війни, а Петро Рихло про Пауля Целана. І, звісно, фейлетоні читання Олександра Бойченка.

І уже традиційна родзинка:

6-7 вересня відбудуться треті Винно-книжкові дегустації Book’o’Wine — частина Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz.

Як зазначають організатори, у програмі: дегустації вин чисельних українських виробників, знайомство з культурою виноробства, крафтові смаколики, презентації книжок та розмови з авторами у невимушеній атмосфері, арт-ярмарок, нетворкінг і нові знайомства для тих, хто любить літературу й цінує якісне вино.

Квитки на винно-гастрономічну частину за покликанням.

Локації: Літературний целанівський центр та РК "Бартка".

Окремі події транслюватимуться онлайн.

Вхід на всі літературні заходи — безкоштовний.

Під час Меридіану відбуватиметься збір донатів на 2-й корпус Національної гвардії України "Хартія".

Що відомо про Meridian Czernowitz

Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz у Чернівцях має довгу історію, починаючи з 2009 року. За цей час він став значущою культурною подією, яка збирає поетів, письменників, перекладачів та інтелектуалів з різних країн.

Фестиваль був заснований у 2009 році з метою популяризації поезії та літератури, а також для зміцнення культурних зв'язків між Україною та іншими країнами.

З кожним роком фестиваль ставав все більш масштабним, залучаючи все більше учасників та гостей. З'являлися нові формати подій, такі як літературні читання, виставки, концерти, дискусії та перекладацькі воркшопи.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
ДБР хоче віддати справи СЗЧ і дезертирства ВСП: що зміниться для військових
26 265
"Очевидні проблеми зі здоров’ям": омбудсмен обурився станом мобілізованих у Чернівцях, - відео
17 828
Командир 107-ї бригади ТрО прозвітував про перші 50 днів роботи: що вдалося зробити
10 930
Переправляв ухилянтів і контрабанду: на Буковині затримали начальника відділу прикордонного загону
9 534
У ЧНУ хлопець зробив пропозицію коханій на врученні дипломів: вона відповіла «так»
7 559
Після аварії під Чернівцями померла 11-місячна дівчинка: за кермом був батько дитини
7 435
На Донеччині загинув 29-річний оператор БПЛА із Буковини Олександр Котик
7 347
У Чернівцях водій автобуса допоміг повернути матері загублену дитину
6 830
Довгий час вважався зниклим безвісти: на війні загинув буковинець Костянтин Грекул
6 444
Смертельна аварія на Буковині: через п'яного водія загинуло немовля
6 157