До Чернівців привезли 100 тіл військових для ідентифікації

Новини Чернівців / Війна з Росією
5 382
0
До Чернівців привезли 100 тіл військових для ідентифікації


До Чернівців привезли 100 тіл військовослужбовців для ідентифікації.

Про це повідомив начальник Чернівецького бюро судово-медичної експертизи МОЗ України Віктор Бачинський у коментарі molbuk.ua



Тіла загиблих військових розвантажили та перемістили до рефрижератора, надалі експерти бюро будуть їх досліджувати, встановлювати загиблу особу та визначати причини смерті.

За словами Віктора Бачинського, у Чернівецькому обласному бюро судмедекспертизи перебуває 500 тіл військових.

Читайте також: До Чернівців перевезли 50 репатрійованих тіл – репортаж

З них ідентифікували 189 воїнів, 178 тіл вже відправили в інші регіони України.

Також раніше ми писали, що серед репатрійованих тіл у Чернівцях, виявили тіло окупанта.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.