
Учора, 7 серпня, шахраї під приводом надання роботи-онлайн ошукали буковинку на 75 тисяч гривень.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.
44-річна жителька с. Кам’янка розповіла співробітникам поліції, що невідома особа, під приводом надання роботи-онлайн, дізналася конфіденційну інформацію, яка стосується її карткового рахунку. Надалі з банківської картки буковинки зникло 75 тисяч гривень, які були перераховані на невідомі реквізити.
За вказаним фактом незаконного заволодіння коштами буковинки шахрайським шляхом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Правоохоронці рекомендують не спокушатися на вигідні умови так званих онлайн-заробітків. Не довіряйте обіцянкам захмарних прибутків. Перевірте "роботодавців" через пошукові запити в Інтернеті. Та в жодному випадку не перераховуйте гроші на невідомі рахунки.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram