Патрульні не дозволили відкрити рух вулицею у центрі Чернівців: яка причина

Новини Чернівців
2 776
0
Патрульні не дозволили відкрити рух вулицею у центрі Чернівців: яка причина


Патрульна поліція не дозволяє відкрити рух на вулиці Музичного товариства (колишня вулиця Чайковського) через встановлені літні майданчики.

Про це на сесії Чернівецької міської ради розповів депутат Степан Руденко.



На одній із сесій депутати Чернівецької міської ради проголосували за рішення, що пішохідної зони на вулиці Музичного товариства у Чернівцях не буде. Тут вирішили зробити односторонній рух через вулицю Музичного товариства - з вулиці Головної до площі Філармонії.

У липні департамент транспорту подав на погодження схему руху транспорту. Але управління патрульної поліції її не погодила.

"Отримав відповідь управління патрульної поліції, що схема дорожнього руху не погоджена. Адже на схемі організації дорожнього руху на запроєктованій ділянці є літні торгові майданчики, які розміщені на проїжджій частині вулиці Музичного товариства. А це суперечить вимогам чинного законодавства", - сказав Степан Руденко.

Депутат нагадав, що на сесії проголосували за те, щоб відновити рух вулицею Музичного товариства і вона не є пішохідною.

"Враховуючи дану відповідь патрульної поліції, усі літні майданчики, які з’явилися у Чернівцях на дорогах у старій частині міста є незаконними. Зокрема йдеться про літні майданчики на вулицях Лисенка, Театральна площа, Соборна площа. Ми проголосували за те, щоб відновити рух вулицею Музичного товариства і вона не є пішохідною, виходить, що ці майданчик там розташовані незаконно", - зауважив Степан Руденко.

Нагадаємо, нещодавно на парковці на Театральні площі літній майданчик встановили для кав’ярні Bacara Coffee, яка знаходиться навпроти.

Також біля пабу "Гойра", що на Соборній площі, встановили ще два роки тому на парковці літній майданчик.

Раніше повідомлялося, що підприємці просять відкрити для проїзду пішохідну вулицю у центрі Чернівців.

Натомість у Чернівецькій міській раді на початку травня вирішили змінити напрямок руху по вулиці Людвіга Бетховена - від вулиці Головної до площі Філармонії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 748
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 638
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 342
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 537
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 998
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 803
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 481
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 305
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 281
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 270