На Буковині судитимуть депутатку однієї з міськрад, яка допомагала чоловікам уникнути мобілізації

Новини Чернівців
2 409
0
На Буковині судитимуть депутатку однієї з міськрад, яка допомагала чоловікам уникнути мобілізації

На Буковині судитимуть депутатку однієї з міськрад, обвинувачену в зловживанні впливом і підробленні документів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо буковинки, яка за гроші допомагала військовозобов’язаним чоловікам "вирішити питання" щодо ухилення від мобілізації. За скоєне обвинуваченій загрожує до п’яти років в'язниці.

Незаконну діяльність 39-річної жительки Сторожинецької громади викрили співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області за оперативного супроводу обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та військової контррозвідки СБУ під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

"Під час досудового розслідування слідчі поліції встановили, що буковинка за гроші мала вплинути на позитивне рішення військово-лікарської комісії про визнання військовозобов’язаних чоловіків непридатними для проходження військової служби із виключенням з військового обліку або надання права на відстрочку від призову. Для реалізації злочинної схеми жінка використовувала підроблені документи", - йдеться у повідомленні.

Під час слідства правоохоронці зафіксували кілька випадків, коли депутатка отримувала хабарі за вплив на роботу ЛКК.

Наразі слідчі СУ ГУНП завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом відносно буковинки до суду. Їй інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених:

-    ч. 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом); 

-    ч. 2 та 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. 

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 647
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 298
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
6 348
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 272
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
3 149
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 024
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 593
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
2 573
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 206
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 161