Чернівчанин оформив на знайому кредит і витратив 15 тисяч

Новини Чернівців
3 254
0
Чернівчанин оформив на знайому кредит і витратив 15 тисяч

Фото ілюстративне

Поліцейські Буковини повідомили про підозру 35-річному чернівчанину, який привласнив кошти кредитного ліміту, відкривши на знайому позику.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



Зловмисник, перебуваючи в гостях у чернівчанки, скористався її довірою, використав її персональні дані та через мобільний телефон встановив кредитний ліміт на банківському рахунку жінки.

Відтак привласнив зазначені кошти, здійснивши розрахунки за товари в магазинах міста. Сума матеріальної шкоди, завданої потерпілій, становить майже 15 тисяч гривень. 

Викрили злочин співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області спільно зі слідчими Чернівецького райуправління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури. 

Правоохоронці з’ясували, що 21 грудня минулого року 35-річний чернівчанин, перебуваючи в гостях у знайомої, зловживаючи її довірою, створив на ім’я потерпілої логін та пароль до онлайн-додатку одного з банків. 

Після цього без згоди жінки взяв мобільний телефон та незаконно використавши її персональні дані, самостійно встановив кредитний ліміт на 15 тисяч гривень на її основному банківському рахунку. 

Маючи доступ до онлайн-додатку одного з банків, 35-річний містянин переказував кредитні кошти із зазначеного рахунку постраждалої на власну банківську картку та здійснював розрахунки за різні товари в магазинах міста.

Загалом буковинець спричинив матеріальну шкоду потерпілій на майже 15 тисяч гривень.

Наразі слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 182 (Порушення недоторканності приватного життя) та ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Банки не стануть утримувати поточний курс долара: українцям розповіли, до чого готуватися
11 993
Весна вже скоро: погода на Буковині до кінця лютого
5 388
"Резерв+" призупинить роботу: що важливо зробити користувачам
5 081
У Чернівцях призначено нову головну лікарку Центральної міської лікарні: що про неї відомо
4 746
Стрілянина на Буковині: затримали чоловіка, який перебував у розшуку за військовий злочин
4 137
Для цвинтаря у Чернівцях хочуть купити земельні ділянки: чому з цим виникли проблеми
4 096
Затримували дезертира: поліція розповіла подробиці інциденту зі стріляниною в селі на Буковині
3 908
У Чернівцях прощаються із трьома загиблими героями: поліцейські віддали останню шану колегам
3 758
У Чернівцях десятки будинків на день залишаться без води: перелік адрес
3 387
«Не боялися дивитись в очі ворогу»: в Чернівцях попрощалися із трьома поліцейськими – фото
3 258