Отримують воду зі свердловини: кардіоцентр у Чернівцях зробив автономне водопостачання

Новини Чернівців / гаряча тема
1 736
0
Отримують воду зі свердловини: кардіоцентр у Чернівцях зробив автономне водопостачання


Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр облаштував у закладі резервне автономне водопостачання. Вода надходитиме зі свердловини.

Про це повідомляється на фб-сторінці медичного закладу.



Це зробили, зважаючи на повномасштабну війну та пов’язані із нею ризики, а також на періодичне відключення води у місті. Щоб це жодним чином не впливало на роботу закладу, було вирішено знайти альтернативу.

Раніше на території кардіоцентру була криниця, але нею не користувалися майже два десятки років.

Криницю розчистили, проте вода у ній так і не з’явилася. Як засвідчила геологічна розвідка, щоб дістатися до достатньо потужного джерела, необхідно було поглибити шурф ще майже на десяток метрів. Після буріння вода справді пішла і її добова кількість дає можливість цілком забезпечити основні потреби кардіоцентру.

Свердловину обладнали необхідним устаткуванням, під’єднали до водомережі закладу та провели роботи з оцінки якості води. Крім цього, на кожному з поверхів і відділень, а також на харчоблоці встановили водорезервуари.

На облаштування резервного водопостачання кардіоцентр скерував близько 100 тис. грн. власних коштів. Також у закладі подбали про технічну можливість його під’єднання до електрогенераторів, за потреби воно може працювати цілком автономно.

"Проведена робота є дуже важливою, адже у разі форс-мажорних обставин резервне водопостачання дає змогу забезпечити повноцінне функціонування всіх наших підрозділів і комфортні умови для пацієнтів, - коментує новацію генеральна директорка Чернівецького обласного кардіологічного центру Ірина Маковійчук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 248
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
7 740
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 369
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
6 207
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 110
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 819
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 363
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 059
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
2 962
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 571