У Чернівцях судитимуть двох водіїв через смертельну ДТП на вулиці Головній

Новини Чернівців / гаряча тема
2 978
0
У Чернівцях судитимуть двох водіїв через смертельну ДТП на вулиці Головній


У Чернівцях за скоєння ДТП зі смертельним наслідком судитимуть винуватців.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Поліцейські зібрали доказову базу порушень Правил дорожнього руху водіями двох автомобілів "Audi" та скерували обвинувальний акт відносно фігурантів до суду. За скоєне обом кермувальникам доведеться відповідати відповідно до чинного законодавства. 

Нагадаємо, 8 лютого на вулиці Головній у Чернівцях трапилася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.

Правоохоронці з’ясували, що 36-річний водій автомобіля "Audi А6", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зіткнувся з автівкою "Audi Q5", під керуванням 41-річного чернівчанина.

Водій на "Audi А6" втік з місця події. Поліцейським вдалося швидко розшукати та затримати водія-втікача.

Внаслідок ДТП троє осіб отримали тілесні ушкодження різного ступня тяжкості. Під час лікування у лікарні 61-річний потерпілий від отриманих тілесних ушкоджень в результаті аварії помер.

Слідчі поліції зібрали обґрунтовані докази порушення Правил дорожнього руху обома водіями, що призвели до аварії з летальним наслідком та під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури скерували матеріали провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду.

Молодшому кермувальнику інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) та ч. 3 ст. 135 (Залишення в небезпеці), а старшому водієві – ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 170
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 175
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 422
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 709
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 146
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 537
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 374
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
24 013
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 344
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 967