У парку Чернівців відновили роботу атракціони: чи безпечні і скільки коштують

Новини Чернівців
6 328
0
У парку Чернівців відновили роботу атракціони: чи безпечні і скільки коштують


У Чернівцях розпочався сезон атракціонів у парку імені Тараса Шевченка. Від початку квітня відвідувачі можуть кататися на атракціонах.

Частина атракціонів ще на технічному обслуговуванні, проте більшість працюють у звичайному режимі, пише molbuk.ua.



Атракціони в робочому стані, територія чиста, тут гуляє досить багато людей.

"Моя донька в захваті від ланцюгової каруселі, а для мене головне — безпека. Останніми роками атракціони почали оновлювати, і це дуже радує. Раніше виглядали занедбано", - поділилася враженнями пані Алла, мама двох дітей.





Працівник парку Валерій Ботюк розповів, що атракціони працюють у звичному режимі. У березні компанія з Миколаєва провела сертифікацію і вони повністю готові до сезону.

За словами директора Центру культури і дозвілля імені Тараса Шевченка Артура Боштана, цьогоріч планують оновити частину розваг і встановити два нові атракціони.

Працівники розповіли, що серед відвідувачів найбільшим попитом користуються "Лавка", "Говерла", "Пірат", "Пневматичний тир".

Ціни на атракціони від 50 до 200 гривень. Найдорожчими є: "Говерла" — 200 грн, "Супер Пупер" — 180 грн, "Лавка" — 180 грн.

Автор Яна Ковалишин

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
7 690
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 842
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
4 196
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 468
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
3 047
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 552
Африка «підштовхує» спеку: на Буковину суне гаряче повітря
2 425
У селі на Буковині з криниці дістали тіло 66-річної жінки
2 353
У громаді на Буковині призначили нових директорів: хто яку школу очолить
2 351
Дністер критично змілів: жителів міста на Буковині закликають економити воду
2 086