На Буковині судитимуть чоловіка, який незаконно зберігав наркотики

Новини Чернівців / кримінал
1 214
0
На Буковині судитимуть чоловіка, який незаконно зберігав наркотики


На Буковині судитимуть чоловіка, якого обвинувачують у незаконному зберіганні психотропів.

Про це повідомляє головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.



Як йдеться у повідомленні, 18 березня поліцейські затримали місцевого жителя, який незаконно придбав та зберігав особливо небезпечні наркотичні речовини. Зібравши обгрунтовані докази вини чоловіка, правоохоронці завершили досудове розслідування.

Поліцейські виявили та вилучили у 32-річного містянина зіп-пакет з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну, та пристрій для куріння з нашаруванням речовини невідомого походження.

Речові докази направили на експертизу до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Її результати засвідчили, що вилучене містить у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину – PVP – обіг якої заборонено в Україні.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду. Чернівчанину інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
19 631
У Чернівцях дитину залишили саму в авто під час спеки: її врятували патрульні
11 900
Що приховує найдавніша частина Чернівців: історія Нижнього міста - відео
11 200
Додому – після років неволі. Троє буковинських воїнів повернулися з російського полону
8 920
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
8 021
Воїни 82 Буковинської бригади отримали державні нагороди від Зеленського
7 385
Прокуратура через суд взялася захищати найстарішу церкву Чернівців
7 212
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
6 849
Мільйон гривень за неіснуючий проєкт: посадовці заробили на реконструкції ліцею на Буковині
6 022
Завтра у Чернівцях проведуть в останню дорогу воїна В’ячеслава Василика
5 500