На Буковині чоловік не сплатив 40 тисяч гривень аліментів на дітей

Новини Чернівців / гаряча тема
4 542
0
На Буковині чоловік не сплатив 40 тисяч гривень аліментів на дітей


На Буковині судитимуть чоловіка, який заборгував майже 40 тисяч гривень аліментів на утримання своїх синів.

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.



Під час досудового розслідування дізнавачі поліції з’ясували, що 24-річний житель села Малятинці не виконує судове рішення:

"Правоохоронці встановили, що відповідно до ухвали Кіцманського районного суду з травня 2024 року буковинець зобов’язаний виплачувати аліменти колишній дружині на утримання їхніх синів, віком 2 та 3 роки".

Поліцейські з’ясували, буковинець знав про встановлене судом зобов’язання, однак не виконував його. Також він мав змогу заробляти гроші і сплачувати аліменти.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
13 274
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 922
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 291
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 127
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 937
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 818
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 633
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 267
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 914
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 326


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.