У Чернівцях поліція шукає жінку, яка вчинила крадіжку з могили військового

Новини Чернівців
3 878
0
У Чернівцях поліція шукає жінку, яка вчинила крадіжку з могили військового


У Чернівцях поліція шукає жінку, яка вчинила крадіжку на Центральному цвинтарі з могили військового.

Про це molbuk.ua повідомили у відділі комунікацій поліції Чернівецької області.



"До поліції з цього приводу звернень не надходило. Однак, за інформацією в соцмережах, поліцейські одразу розпочали перевірку та встановлюють особу", - повідомила керівниця відділу комунікацій поліції у Чернівецькій області Кароліна Маришева.

Раніше повідомлялося, що невідома жінка пограбувала могилу полеглого Героя на Центральному цвинтарі. Відео оприлюднили у соціальних мережах.

"Дружина з дітьми придбали красивезний куб із квітами, ангеликами, куди поклали ще дві гільзи та пам'ятну монету. Сини дбайливо його заклеїли, оскільки вже не раз були випадки мародерства на могилах наших Захисників, в тому числі й Андрійка: крали все - від лампадок та штучних свічок до відер та баклашок, які лишають за пам'ятником, щоб його можна було помити. Сьогодні, у роковини загибелі Андрійка, його родина прийшла до нього на могилку. Я просто уявити не можу, що відчули вони, коли побачили, що куб зламаний, а гільз та монетки немає....", - написала Христина Петренко.

Чернівчани таким діями жінки обурилися. також у коментарях люди пишуть, що на цвинтарі часто стаються крадіжки і закликають поліцію знайти жінку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 037
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
11 826
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 109
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 190
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
4 325
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 192
В Україну насуваються сильні морози: коли чекати до -24
3 731
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 543
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 482
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 307