Як на Буковині задекларувати зброю: алгоритм

Новини Чернівців / кримінал
1 784
0
Як на Буковині задекларувати зброю: алгоритм


Наприкінці минулого року набрав чинності Закон України "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" щодо вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю. Насамперед він передбачає не притягнення особи до відповідальності за незаконне зберігання зброї та посилює механізм контролю за її обігом.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Поліцейські нагадують, громадяни, які декларують зброю, отримують талон-повідомлення про декларування і вже на законних підставах зберігають зброю чи боєприпаси. Кожному власнику поліцейські роз’яснюють правила безпеки, носіння, зберігання та перевезення вогнепальної зброї й боєприпасів до неї, попереджають про відповідальність за їх порушення.

Щоб задекларувати знайдену вогнепальну зброю, необхідно звернутись на спецлінію поліції 102 або до територіального підрозділу поліції:

* Чернівецьке районне управління поліції (тел. +380506974659), м. Чернівці, вул. Білоусова, 19;

* Дністровський районний відділ поліції (тел. +380992035825), с. Кельменці, вул. Бессарабська, 30;

* Вижницький районний відділ поліції (тел. +380971402128), м. Вижниця, вул. Шухевича, 4.

Для декларування вогнепальної зброї та боєприпасів до неї громадянам необхідно мати мінімальний пакет документів: письмову заяву, паспорт, ідентифікаційний код, витяг про місце проживання/реєстрації, фотокартку розміром 3,5х4,5.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 326
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 420
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 871
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 607
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 107
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 639
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 555
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 485
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 993
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 472