Надіслав майже 40 тисячі гривень: на Буковині чоловік потрапив у шахрайську пастку

Новини Чернівців
864
0


Учора, 13 грудня, із заявою про шахрайство до співробітників Чернівецького районного управління поліції звернувся 25-річний житель Івано-Франківської області. Він повідомив, що став жертвою шахрайства.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.



Чоловік розповів, що у месенджері йому написала знайома, яка наразі перебуває за кордоном, і попросила кошти у борг. Чоловік без вагань перерахував на банківський рахунок понад 39 тисяч гривень. Лише через деякий час заявник зрозумів, що сторінку подруги зламали аферисти, а він став жертвою шахрайства.

"Шахраї продовжують різними способами виманювати кошти у громадян. Один із поширених видів кіберзлочину – злам облікових записів у соціальних мережах, а надалі розсилка повідомлень із проханням позики коштів. Якщо ви отримали подібний меседж, перш ніж перераховувати кошти, зв’яжіться з тим, хто до вас звернувся", - йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції застерігають громадян від шахраїв й нагадують:

якщо ви отримали подібне повідомлення у соціальній мережі від своїх знайомих, негайно зв’яжіться з ними й перевірте правдивість інформації;

якщо ви підозрюєте, що вашу сторінку зламали, перевірте особисті повідомлення – чи не було відправлених в той момент, коли ви не були в мережі, або таких, які містять підозрілі посилання;

якщо ви зрозуміли, що вас намагаються ошукати, або вже потерпіли від шахраїв, негайно телефонуйте на лінію "102".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 631
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 075
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 261
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 401
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 197
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 105
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 934
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 889
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 631
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 557


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.