Суд в Австрії знову відмовився видати США олігарха з Буковини Дмитра Фірташа

Новини Чернівців / політика, влада
3 597
0

Українського бізнесмена Дмитра Фірташа, звинуваченого у корупційних схемах з видобутку титану в Індії, знову не екстрадують до США. Земельний суд Відня ухвалив рішення про недопустимість екстрадиції ще 7 листопада. Австрійська прокуратура заявила про намір подати апеляцію до 16 грудня.

Про це повідомляє Vienna AT, пише NV.



Фірташ був заарештований у Відні у 2014 році, але звільнений під заставу в розмірі 125 мільйонів євро. Відтоді він перебуває у столиці Австрії, оскільки США звинувачують його у підкупі індійських чиновників для доступу до родовищ ільменіту — сировини для виробництва титану.

Раніше австрійські суди ухвалювали рішення про можливість екстрадиції Фірташа, однак процес був заблокований через нові докази, надані його адвокатами. У червні 2023 року вища судова інстанція дозволила відновити процедуру екстрадиції, але тепер суд знову відхилив цю можливість.

Ситуація залишається невизначеною, а рішення щодо подальших юридичних дій залежатиме від результатів апеляції.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Переправляв ухилянтів і контрабанду: на Буковині затримали начальника відділу прикордонного загону
27 653
"Очевидні проблеми зі здоров’ям": омбудсмен обурився станом мобілізованих у Чернівцях, - відео
20 987
Командир 107-ї бригади ТрО прозвітував про перші 50 днів роботи: що вдалося зробити
16 344
У ЧНУ хлопець зробив пропозицію коханій на врученні дипломів: вона відповіла «так»
10 579
У Чернівцях водій автобуса допоміг повернути матері загублену дитину
9 307
Однорічний Влад живе у лікарні Чернівців без батьків: як можна його підтримати
9 268
Після аварії під Чернівцями померла 11-місячна дівчинка: за кермом був батько дитини
8 681
За лічені дні зібрали значну суму: як буковинці допомагають родині після трагедії на Дністрі
8 463
Довгий час вважався зниклим безвісти: на війні загинув буковинець Костянтин Грекул
7 792
Смертельна аварія на Буковині: через п'яного водія загинуло немовля
7 434