Російський БпЛА пролітав над Буковиною: що відомо про нічну атаку росіян

Новини Чернівців / топ новини / Війна з Росією
10 107
0

На Буковині сьогодні вночі тривога тривала понад дві години. Російський дрон порушив повітряний простір області, повідомляє molbuk.ua.



Так, через 10 хвилин після початку тривоги начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк повідомив про те, що в нашу область залетів якийсь повітряний об'єкт.

"Чернівецька область - терміново в укриття! Порушено повітряний простір області", - повідомив начальник Чернівецької ОВА.

Згідно з повідомленнями Повітряних сил, цієї ночі для терору цивільного населення України росіяни використовували дрони.

Так, в нашому регіоні один БпЛА пролітав на півночі Хмельниччини та тримав курс на Тернопільщину. Інший - летів на півдні Вінниччини також курсом на захід.

Один з БпЛА у Тернополі пошкодив житловий будинок, повідомив начальник Тернопільської ОВА В'ячеслав Негода. Через атаку відомо про одного загиблого та важкопоранених. За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, "Шахед" влучив у багатоповерхівку. Пожежа охопила п'ятий, а також частково четвертий та третій поверхи житлового будинку.

На місці працюють психологи та розгорнули мобільний пункт незламності для постраждалих.





Як повідомляє сайт 20 хвилин, станом на ранок, загинула одна людина, троє отримали поранення, близько 100 мешканців евакуювали. Вибуховою хвилею пошкоджено вікна сусідніх будівель, школи та 20 авто.



Окрім того, в ніч проти понеділка, 2 грудня, українські захисники виявили і знешкодили в різний спосіб близько двох десятків ворожих безпілотників, які потенційно загрожували Києву. На щастя, в столиці без руйнувань та постраждалих.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
8 019
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
7 170
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
6 263
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 251
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 628
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
5 333
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 557
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 129
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 714
"Це ще не зима": синоптикиня розповіла, коли в Україні чекати на сніг та похолодання
3 664

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.