Горіло сміттєзвалище та житловий будинок: на Буковині сталося дві пожежі

Новини Чернівців
1 405
0


На Буковині за минулу добу сталося дві пожежі.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.



Увечері, 25 листопада, в селі Лашківка Кіцманської територіальної громади сталося загоряння сміття на стихійному сміттєзвалищі. Пожежу помітили місцеві жителі та оперативно повідомили на лінію "101".

На місце події виїхав черговий караул 9-ї державної пожежно-рятувальної частини, який ліквідував пожежу на площі 20 кв. м. За попередніми висновками, причиною загоряння стало необережне поводження з вогнем.





Того ж дня пожежа сталася і в місті Сторожинець Сторожинецької територіальної громади. Загоряння виникло у житловому будинку. Завдяки оперативним діям рятувальників 12-ї державної пожежно-рятувальної частини вдалося ліквідувати пожежу на площі 5 кв. м та врятувати будівлю.

Вогонь частково знищив перекриття та стіну. Причиною пожежі, за попередніми висновками фахівців, став недолік конструкції димаря опалювальної печі.

Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними з вогнем та дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті.





Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
29 077
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
19 235
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
11 621
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 544
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 742
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 138
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 948
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 903
Встановили прапор на вцілілому будинку: десантники з Буковини звільнили село на Донеччині — відео
3 649
На Буковині підліток на мотоциклі збив двох школярок, одна потрапила до лікарні
3 420


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.