На Буковині п’яний водій наїхав на електропору та втік: його розшукали патрульні

Новини Чернівців / новини / топ новини
2 359
0


У Чернівецькій області водій, який був позбавлений права керування транспортними засобами на 10 років та отримав четвертий протокол за керування в стані сп'яніння

Про це повідомляє управління патрульної поліції у Чернівецькій області.



Днями, в селі Мамаївці, патрульні виявили транспортний засіб Mitsubishi, водій якого допустив наїзд на електроопору та пішов у невідомому напрямку.







Обстежуючи прилеглу територію, патрульні виявили водія. Спілкуючись з чоловіком, інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп'яніння. Водій погодився пройти огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат позитивний — 2,28 проміле.

Під час перевірки документів ми з'ясували, що водій вже неодноразово керував транспортним засобом в стані сп’яніння та позбавлений права керування на 10 років.

На водія автомобіля Mitsubishi ми склали відповідні адміністративні матеріали, зокрема:
протокол за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортними засобами в стані сп'яніння особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за таке ж правопорушення) КУпАП;
протокол за ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування транспортними засобами) КУпАП.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сумна звістка з фронту: загинув воїн із Буковини Микола Козуб
5 075
У Львові побили чернівчанку: вона заступилася за жінку, яку при дітях лупцював чоловік - відео
4 220
Пожежа у багатоповерхівці Чернівців: ДСНС врятували трьох діток - відео
3 117
"Це вже перебір": Клічук - про кримінальні справи проти посадовців міськради Чернівців
2 933
«Раніше було по 20 людей, а тепер двоє»: у Чернівцях бракує волонтерів для плетіння маскувальних сіток
2 786
У Чернівцях "замінували" будівлю ОВА, університет і торгові центри
2 691
Смерть буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваному продовжили запобіжний захід
2 484
У Києві учнів не допустили до уроків, бо ті були в шортах: батьки обурені
2 455
Нічна атака РФ: над Буковиною літали дрони, також була загроза ракетного удару
2 305
Діти не йдуть до школи, мешканців просять не відчиняти вікна: наслідки атаки РФ на Прикарпатті
2 259


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.