Страшна аварія на Буковині: водій загинув, пасажир - у лікарні - фото

Новини Чернівців
16 839
0


Поліцейські з’ясовують обставини та причини аварії на Буковині. Зіткнулися два транспортних засоби. Наразі відомо, що внаслідок ДТП загинув буковинець та травмувався пасажир.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



Аварія сталася сьогодні, 6 листопада, в селі Буденець Чернівецького району. На місці події працюють поліцейські Слідчого управління обласної поліції, слідчо-оперативна група відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції, співробітники групи реагування та медики.

Наразі відомо, що зіткнулися автомобіль "Nissan Leaf" під керуванням 35-річного водія з авто "ВАЗ", за кермом якого перебував 51-річний чоловік.



Внаслідок аварії водій "ВАЗу" отримав травми, несумісні з життям. Пасажира цього ж авто медики госпіталізували до лікарні.

Правоохоронці продовжують працювати на місці події та з’ясовують усі обставини.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання
9 801
«Такий сморід стояв!»: у річку на Буковині злили невідому чорну рідину - фото
3 310
З кулемета збили ракету. Як мобільні групи з Буковини нищать російські дрони й ракети
2 770
«Закриють – село вимре»: що буде далі із малокомплектними школами на Буковині
2 647
У горах Буковини вранці зафіксували 10 градусів морозу - фото
2 545
«Зробимо найбільшим в Україні»: підприємець впродовж трьох років облаштовує дитячий майданчик у Чернівцях - відео
2 253
«У нашій роботі поспіх дуже небезпечний»: вибухотехніки з Чернівців повернулися з ротації — відео
1 816
У селі на Буковині збудують укриття зі спортзалом за 21 млн грн
1 793
На Буковині на важливій трасі сталася ДТП, рух ускладнений
1 673
Бойовому генералу з Чернівців уряд Угорщини заборонив в'їзд до країни: яка причина
1 642


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.