Не вистачає хірургічного відділення: у Чернівцях хочуть об’єднати міську та обласну дитячі лікарні

Новини Чернівців / гаряча тема
1 799
0


У Чернівцях хочуть об'єднати дві медичні установи - міську та обласну дитячі лікарні.

Про це повідомив міський голова Роман Клічук на щомісячній пресконференції, пише molbuk.ua.



"Всі медики сходяться на тому, що об'єднати їх варто, адже в обласної лікарні не вистачає хірургічного відділення для надкластерності. Зробити хірургічне відділення - близько 100 мільйонів гривень, яких немає. Водночас деякі відділення дублюються. Проте при всіх розрахунках доходи цієї об'єднаної лікарні будуть значно більші. З цим погоджується як і обласна, так і міська лікарні. Проте ми не визначилися в тому, чи ми приєднуємо міську до обласної, чи навпаки, чи робимо цю установу спільною. Наразі на засіданні робочої групи було розглянуто питання, щоб міська і обласна влада стали співвласникам 50/50. Проте, наскільки мені відомо, в юридичній площині поки що це неможливо реалізувати. Тому шукатимемо виходи якісь інші, але те, що їх потрібно об'єднувати - факт", - зазначив міський голова.

Також Роман Клічук зазначив, що йдеться лише про юридичне об'єднання. Фізично обидві лікарні можуть бути у двох корпусах.

"Це буде щось схоже на те, як ми об'єднали міську і центральну лікарні, де є корпус як і в Садгорі, як і на вулиці Щербанюка, як і пологовий будинок на Рівненській", - додає Р. Клічук.

Також міський голова сказав, що термінів на об'єднання поки ніяких немає, а вони вже понад рік шукають компроміс з обласною владою.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Результати не потішили: назвали п'ятірку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найнижчі бали
7 715
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
5 395
"У засвіти йдуть найкращі": у ДТП загинув боєць Нацгвардії Олексій Сороцький
4 271
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 326
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
3 002
Передача ключів відбулася мирно: на Буковині ще три громади перейшли до ПЦУ
2 840
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 824
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
2 640
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 489
У Чернівцях кілька вулиць тимчасово залишаться без води: адреси
2 486


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.