Хотів купити акумуляторну батарею: на Буковині шахраї ошукали чоловіка на суму понад 50 тисяч гривень

Новини Чернівців / кримінал
1 744
0

Учора, 1 жовтня, житель села Магала потрапив у шахрайську пастку та втратив понад 50 тисяч гривень купуючи товар в інтернеті.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.



До співробітників відділення № 6 (м. Новоселиця) Чернівецького РУП звернувся 31-річний житель села Магала із заявою про шахрайство.

Чоловік розповів, що перерахував гроші продавцю за акумуляторну батарею, однак після переказу коштів зв’язок з ним обірвався.

Поліцейські встановили, що заявник знайшов оголошення про продаж блоку збереження енергії на інтернет-платформі. Зв’язавшись із продавцем обговорили умови, які цілком влаштували чоловіка. Буковинець погодився та перерахував на банківський рахунок, передоплату в розмірі 50 500 гривень, однак бажаний товар так і не отримав.

За цим фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення особи зловмисника.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
36 771
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
27 940
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 550
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
16 982
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 060
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 564
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
13 925
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 086
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 683
"Йому би жити й жити": загинув захисник із Буковини Степан Татарин
6 272