На Буковині відкрили меморіальні дошки двом загиблим воїнам

Новини Чернівців / Війна з Росією
2 425
0

На Буковині в Старововчинецькому ліцеї, що в Кам'янецькій громаді, відкрили пам’ятні дошки загиблим у російсько-українській війні випускникам Олександру Божескулу та Юрію Кушніру.

Про це повідомляє Чернівецька облрада.



"Олександр Божескул був дуже щирий, товариський і доброзичливий, розповіли у ліцеї. Мав творчу натуру, писав вірші. Ніколи не ображався, був позитивним і любив життя. Він умів брати відповідальність на себе, не скаржився на дійсність, із посмішкою долав всі труднощі і проблеми, вірив у те, що все буде добре. Старший солдат Олександр Божескул був аеророзвідником. Загинув 17 січня 2024 року на Авдіївському напрямку. Йому було 40 років. У захисника залишилися дружина Ольга та син Андрій", - йдеться в повідомленні.





Воїн Юрій Кушнір брав участь у бойових діях ще з 2014 році.

"Мав золоті руки, тому ніколи не сидів без роботи. Працював на залізниці. Ще у 2014 році без зайвих вагань пішов боронити Батьківщину. Добрий, веселий, щирий. Захисник мав багато друзів, адже до кожного знаходив підхід, міг розвеселити та підняти настрій. Загинув 27 травня 2024 року під час виконання бойового завдання у Вовчанську Харківської області. Йому назавжди 50", - повідомили в облраді.

Під час відкриття до пам’ятних дощок поклали квіти та лампадки, а також виконували патріотичні пісні.











Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707