Не врахував дорожньої обстановки: на Буковині судитимуть 39-річного водія, який спричинив ДТП

Новини Чернівців
1 693
0

На Буковині судитимуть водія, який спричинив ДТП, внаслідок якої травмувалася 34-річна пасажирка мікроавтобуса.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



Увечері 9 червня у Чернівцях трапилася аварія, в якій буковинка отримала тілесні ушкодження.

Проводячи досудове розслідування, співробітники Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що того вечора 39-річний житель села Лужани, керуючи автомобілем "Volkswagen Caravelle" не врахував дорожньої обстановки, проявив самовпевненість та не правильно застосувавши прийоми керування, допустив виїзд керованого ним транспортного засобу за межі проїжджої частини дороги із подальшим наїздом на дерево.

У результаті аварії травми отримала 34-річна пасажирка. Лікарі швидкої медичної допомоги доправили потерпілу до лікувального закладу для надання відповідної допомоги.

Відповідно до висновку експертизи жінка отримала тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, як такі, що призвели до тривалого розладу здоров’я.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду для розгляду. Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Поліцейські закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися ПДР. Бережіть себе та не наражайте на небезпеку оточуючих.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 205 027
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 590
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 992
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
17 027
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 322
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 913
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 164
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 696
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 970
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
11 028