У Чернівцях суд конфіскував ринок і квартири росіянки, яка підтримала злочини РФ в Україні

Новини Чернівців / кримінал
3 580
0

У Чернівцях апеляційний суд підтвердив вирок суду першої інстанції, яким заочно засудили громадянку Росії на 8 років тюрми із конфіскацією майна за пропагування антиукраїнських наративів і підтримку злочинів РФ в Україні.

Про це у це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



"Чернівецький апеляційний суд залишив без змін вирок громадянці країни-агресора за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України, пропаганду війни та виправдовування збройної агресії РФ проти України (ч. 2 ст. 110, ст. 436, ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України). Їй призначено покарання у порядку заочного судочинства – 8 років позбавлення волі з конфіскацією у дохід держави майна, а саме приміщення критого ринку та квартир у Чернівцях", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що жінка тривалий час проживала на території Чернівецької області, де займалась підприємницькою діяльністю, а у 2016 році виїхала до Росії. У своїх соціальних мережах вона пропагує антиукраїнські наративи, виправдовує та підтримує злочинні дії РФ в Україні, закликаючи об’єднатись довкола міжнародного злочинця Путіна.

З вироком суду сторона захисту не погодилась та подала апеляційну скаргу, вимагаючи скасувати конфіскацію майна та призначити новий судовий розгляд.

Однак прокурори довели, що рішення суду першої інстанції є законним, а призначене покарання справедливим.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 865
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 702
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
7 624
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
4 064
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 498
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 180
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
3 101
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 670
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 263
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 197