У центрі Чернівців розпочався довгоочікуваний ремонт вулиці Заньковецької - фото

Новини Чернівців / фоторепортаж
3 841
0

Фото molbuk.ua

У Чернівцях розпочався довгоочікуваний ремонт вулиці Заньковецької.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua



Наразі вулиця перекрита для проїзду, підрядник уже розкопав ями для заміни мереж.



За словами перехожих, із ям доноситься сильний запах каналізації.



Як повідомив у сторіз на Facebook міський голова Роман Клічук, відповідаючи на запитання містян, капітально відремонтовану вулицю М. Заньковецької в центрі Чернівців планують відкрити ще цього року.



Капітальний ремонт вулиці планували розпочати з 1 квітня, однак початок робіт відкладався через нестачу працівників.

Як відомо, єдиним учасником і переможцем торгів стало тернопільське підприємство "Техно-буд-центр". Фірма ремонтує вулицю за майже 48 мільйонів гривень.

Читайте також: Пішохідна та без бордюрів: якою буде після ремонту вулиця в центрі Чернівців

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.