"Здивовані, що нема покупця". На Буковині втретє продаватимуть з молотка комбінат хлібопродуктів

Новини Чернівців / економіка, бізнес / гаряча тема
5 184
0

Завтра на Буковині втретє продаватимуть з аукціону Неполоковецький комбінат хлібопродуктів.

Про це сьогодні на пресконференції повідомила заступниця начальника Регіонального відділення ФДМУ Ірина Комаровська, інформує кореспондент molbuk.ua.



"Ми здивовані, що це підприємство досі не знайшло свого покупця. Складно це пояснити, напевне, це зумовлено складною ситуацію в країні. Підприємство – не просте, адже його потрібно відновити, модернізувати. Комбінат збудований ще в 60-х роках минулого століття і попри те, що будівлі в хорошому стані, обладнання потребує заміни. Також там повинна працювати професійна команда. Наші бізнес-кола купівлю цього підприємства досі розглядають. Проте будемо виставляти його на аукціон до тих пір, доки його хтось не купить", - каже І. Комаровська.

У 2022 році було кілька охочих купити комбінат.

"Щодо потенційних покупців, то в нас у 2022 році було чотири заяви на купівлю комбінату. Ми зв’язалися з ними і вони сказали, що розглядають це питання. 1 серпня цей аукціон відбудеться зі стартової ціни – 217 мільйонів гривень з відповідними умовами. Серед умов: збереження тієї кількості робочих місць, яка є зараз, покриття кредиторської заборгованості перед бюджетом, пенсійним фондом і по зарплаті. Коли ми тільки готували документи щодо цього об’єкта, то там вже була заборгованість по зарплаті близько 11 млн гривень. Покупець, окрім самої покупки, повинен ще покрити всі заборгованості впродовж шести місяців", - зазначає посадовиця.

Через шість робочих днів аукціон пройде за зниженою стартовою ціною – 108 мільйонів гривень.

"Хочеться зазначити громадськості, зокрема бізнесу, що аукціону за методом покрокового зниження ціни не буде. Фонд у зв’язку зі значимістю об’єкта не буде продавати його так", - додає І. Комаровська.

Стартова ціна - 217,390 млн грн, а площа комбінату становить 41,997 тис. м². Площа земельних ділянок – 198,222 тис. м². Реєстрація на аукціон – до 31 липня.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 261
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
18 195
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
17 819
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 920
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
12 338
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
10 441
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
9 128
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
8 034
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 733
Такі кольори принесуть невдачу: які іграшки краще не вішати на ялинку 2026 року
5 851