У школах Чернівців створять осередки захисту України та національно-патріотичного виховання

Новини Чернівців / освіта / топ новини
2 133
0


У новому навчальному році в українських школах, у тому числі і в Чернівцях, створять осередки захисту України. Їх облаштують у громадах із такого розрахунку, щоби всі учні нині 10-11-их, а згодом і 12-их класів вивчали на їх базі цей предмет.

У кожному осередку має бути 6 локацій, присвячених, зокрема, домедичній допомозі, пілотуванню дронів, кульовій стрільбі, мінній безпеці тощо. Діти з усіх ліцеїв приїжджатимуть на заняття один раз на місяць, але на цілий день.

У Чернівецькій громаді будуть 2 таких осередки. Їх достатньо, аби покрити потребу міста. На обладнання виділена субвенція із державного бюджету. Ремонти ж громада здійснить за кошти міського бюджету.

Про це у відеозверненні розповіла очільниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук, пише molbuk.ua



Паралельно у громаді створять 4 осередки національно-патріотичного виховання. Тут будуть облаштовані електронні тири, смуги перешкод, кабінети національно-патріотичного виховання, які будуть наповнені всім необхідним начинням.

На їх створення із міського бюджету передбачили понад 1 мільйон 100 тисяч гривень, додала освітянка.



"Також цього тижня від благодійників отримали обладнання для облаштування ще 13 класів безпеки. Тепер наші діти зможуть навчатися основ безпеки в умовах воєнного стану із використанням сучасного мультимедійного обладнання", - повідомила Ірина Ткачук.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 947
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
11 605
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 872
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 753
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
7 195
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 801
На Буковині ввели карантин через сказ у собаки: село визнали загрозливою зоною
5 521
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 328
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
5 001
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 899