У Чернівецькій ОВА влада зустрілася з провайдерами мобільного зв'язку: що обговорили

Новини Чернівців
1 736
0

У Чернівцях представники Чернівецької обласної військової адміністрації зустрілися з провайдерами мобільного зв'язку на території області.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці адміністрації.



Оператори зв’язку озвучили перелік проблем, з якими вони зустрічаються у щоденній роботі. Зокрема, йшлося про особливості діяльності у час воєнного стану та відсутності електропостачання, дотримання екологічних норм та правил безпеки при використанні генераторів, порядок бронювання працівників, які безпосередньо задіяні у роботі ремонтно-налагоджувальних бригад.



"Розуміємо, що є чимало проблемних моментів, однак збереження зв’язку на території області є критично важливим. Опрацьовуємо проблемні питання та пропозиції представників провайдерів цифрових каналів зв'язку, спільно розробляємо алгоритми взаємодії у цей непростий час", - каже заступник начальника Чернівецької ОВА з питань цифрового розвитку Валентин Пабат.



Забезпечення споживачів стабільним зв'язком та послугами з передачі даних під час відключень від електропостачання – одне з пріоритетних завдань, зазначили в ОВА.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
8 248
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
7 740
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
6 369
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
6 207
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 110
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 819
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
3 363
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
3 059
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
2 962
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 571