Масштабне ДТП у Чернівцях та виготовлення "їжаків" у громаді: головні новини минулої доби на Буковині

Новини Чернівців
5 760
0


Поліцейські розслідують обставини ДТП у Чернівцях, у якій травмувалися 11 людей

У Чернівцях, на перехресті вулиць Галицький Шлях та Коломийська. Тілесні ушкодження отримали водій та 10 пасажирів мікроавтобуса.

Читати далі...


"Їжаки" для фронту: в одній із громад Буковини виготовляють оборонні шипи для захисників


На Буковині у Мамалигівській громаді виготовляють оборонні металеві шипи для захисників.

Цим займаються працівники місцевого комунального господарства за підтримки підприємців.

Читати далі...

Чернівчанка намагалася вивезти з України скрипку Страдіварі



Чернівчанка намагалася вивезти з України старовинний музичний інструмент – скрипку з маркуванням "Antonius Stradiuarius Cremomentis Faciebad Anno 1713".
48-річна жінка виїжджала до Румунії власним автомобілем через пункт пропуску "Порубне".

Читати далі...

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.