Взяла участь в лотереї. Шахраї надурили буковинок на понад сто тисяч гривень

Новини Чернівців / кримінал
1 866
0

За минулу добу 10 червня четверо буковинок стали жертвами шахрайства. Злочинці виманили в них понад сто тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



З повідомленням про шахрайство до Вижницького районного відділу поліції звернулася 39-річна жителька села Банилів. Заявниця розповіла поліцейським, що невідома особа зламала доступ до її онлайн-банкінгу та перерахувала з картки понад 24 тисячі гривень.

Також цього дня, у шахрайську пастку потрапила 51-річна жителька села Бузовиця. Буковинка, під час отримання кредиту, перейшла за фішинговим посиланням та виконуючи підказки, ввела реквізити банківського рахунку. Внаслідок чого з її картки було перераховано понад 40 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Від подібної афери потерпіла також 37-річна жителька села Онут. Жінка отримала повідомлення про участь в розіграші лотереї. Буковинка здійснила перехід за посиланням отриманим в SMS та виконала всі рекомендації. В результаті чого з її банківського рахунку перерахувалося майже 50 тисяч гривень, як оплата за онлайн-послуги.

Крім цього, від шахрайських дій потерпіла 58-річна чернівчанка. Заявниця розповіла співробітникам поліції, що з її банківської картки невідомі особи перерахували 2900 гривень.

За вказаними фактами працівники поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські вкотре закликають громадян дотримуватись правил онлайн-безпеки. А також наголошують:

встановіть у ваших застосунках двофакторну автентифікацію, тобто додатковий рівень безпеки;
не довіряйте не перевіреній інформації;
не переходьте за підозрілими посиланнями;
не вводьте конфіденційну інформацію про ваші банківські рахунки на невідомих сайтах.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
73 050
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
66 074
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
35 412
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 439
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 980
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 694
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 127
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 456
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 855
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 254