Ліквідували підприємство «Чернівціміськліфт»: що робити, якщо застрягнете у ліфті

Новини Чернівців
2 457
0


У Чернівцях ліквідували комунальне підприємство "Чернівціміськліфт".

Таке рішення ухвалили на сесії Чернівецької міської ради 30 травня.



Мешканці повинні укласти угоди з приватними підприємствами на обслуговування. Саме вони будуть здійснювати обслуговування, якщо поламається ліфт, потрібно щось замінити або хтось застрягне.

"Під час ліквідації даного підприємства два місяці буде перехідний період. Всіх споживачів "Чернівціміськліфт" повідомлять по необхідність переукладання договорів. В ОСББ договори переукладають голови, у багатоквартирних житлових будинках, які перебувають на обслуговуванні управлінських компаній, то вони укладають договір з фірмами, які мають ліцензію на обслуговування ліфтів і надають дану послугу", - пояснив директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Ігор Ніколенко.

Обслуговування здійснюватимуть приватні компанії ТОВ "Центрекспертиз", ПП "Травіс-буд", "Довбуш-буд", ТОВ "Форсторіндастрі", ПП "Портал".

Також нагадали, що у місті діє програма "Спільним зусиллями", відповідно до якої здійснюється капремонт ліфтів у співфінансуванні з мешканцями багатоквартирних житлових будинків. 20% робіт оплачують мешканці, 80% покриває міська рада.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
8 753
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
6 019
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
6 017
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 750
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 876
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 645
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 636
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
3 954
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
3 912
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 723


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.