Хотіли отримати «соціальну допомогу»: на Буковині аферисти ошукали двох людей

Новини Чернівців / кримінал
1 738
0

Аферисти продовжують розповсюджувати у соціальних мережах, месенджерах оголошення про можливість отримання додаткової грошової допомоги. Громадяни, не перевіривши достовірність інформації, власноруч допомагають шахраям привласнити їхні кошти. Минулої доби в таку шахрайську пастку потрапили двоє жителів Чернівецького району. Загальна сума збитків, завданих заявникам, становить понад 17 тисяч гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Учора, 17 травня, до відділення № 5 (Глибока) Чернівецького райуправління поліції звернулася 34-річна жителька с. Опришени. Заявниця розповіла, що знайшла у месенджері оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Жінка перейшла за посиланням та ввела конфіденційну інформацію банківської картки. Після чого отримала сповіщення про перерахування 15840 гривень на невідомий рахунок.

За такою ж схемою аферисти ошукали 36-річного жителя м. Кіцмань. Перейшовши за фішинговим посиланням, чоловік вказав конфіденційну інформацію, яка стосується банківського рахунку, після цього з його картки зникло 1700 гривень.

Відомості про факти незаконного заволодіння коштами громадян поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів установ і організацій.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 433
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 983
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 194
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 813
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
5 064
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
4 126
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
3 211
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 138
Оборонці «Азовсталі» та ЧАЕС: з ворожого полону повернулись 185 військових
1 884
Казав, що готовий "стріляти в українців": силовики Буковини викрили зрадника
1 854


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.