Погода на Буковині 1 травня

Новини Чернівців / погода чернівці
1 129
0


Добовий прогноз погоди на 1 травня від Чернівецького обласного центру з гідрометеорології
По області.
Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер↖️ південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 6-11° тепла, в горах 1-6° тепла, вдень 17-22° тепла.

По місту.
Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер ↖️південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 8-10° тепла, вдень 20-22° тепла.
Видимість на автошляхах добра.



У Чернівецькій області сьогодні, 1 травня, вночі температура +9 +10 градусів, вдень +20 +21 градусів. Про це повідомляє sinoptik.

Синоптики прогнозують вітер південно-східний 5-10 м/с. У Чернівцях увесь день небо буде ясним, але ввечері, можливо, погода зміниться на хмарну. Без опадів.

за останні 130 років
01 травня:
МАКС: 28.2° (2003)
МІН: 0.2° (1950)


Народний прогноз погоди:
З цього дня вже можна висаджувати різні овочі. У минулі часи вважалось, що, якщо початок травня теплий, то в кінці обов'язково буде холодно, і навпаки. Це час ранніх гроз. На початку травня цвіте в'яз, аґрус, зеленіє чорна смородина.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
18 643
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
17 240
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
15 749
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
9 915
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
5 770
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
5 516
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 479
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 733
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
4 619
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
4 341


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.