20 тисяч гривень за мобілізацію: у громаді на Буковині виплачуватимуть гроші тим, хто укладе контракт

Новини Чернівців
5 295
0

У Чернівецькій області продовжуються заходи сприяння буковинцям в укладанні контрактів для проходження військової служби.

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.



Так, жителі Веренчанської громади, які приєднуються до лав Збройних Сил України, отримують додаткову виплату при укладанні контракту в обсязі 20 тисяч гривень.

Окрім того, кожен військовослужбовець отримує від держави одноразову грошову допомогу за укладання першого контракту у розмірі від 24 тисяч гривень, залежно від військового звання.

Відтак, контрактники-новобранці Веренчанської громади, завдяки рішенню сесії депутатів сільської ради мають змогу отримати удвічі більші виплати.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
30 771
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
14 108
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
11 735
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
10 656
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
8 834
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
8 422
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
6 641
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
5 549
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
4 838
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
4 558