Є лише дві старі водовозки: "Чернівціводоканал" немає техніки для підвозу води у разі аварій

Новини Чернівців
1 934
0


Три дні більша частина Чернівців залишаються без водопостачання. Люди вирішували цю проблему самостійно, бо підвозу води у спальні райони не було.

У “Чернівціводоканал” пояснюють, що підвіз не здійснювався, тому що на підприємстві є лише дві старі водовозки.

Про це сказав начальник "Чернівціводоканал" Андрій Колесник.



Посадовець зазначив, що про аварію попереджали з натяком на те, що люди мали час підготуватися. А ось підвезти воду до всіх спальних районів немає можливості.

Читайте також: Реконструкція водогону: у Чернівціводоканалі розповіли, на якій стадії проєкт

"На базі “Чернівціводоканал” знаходиться дві водовозки. Це старий ГАЗон і ЗІЛ на 4 та 6 кубів. На сьогодні у нас кошти і підтримка міської ради є виключно на забезпечення і виробництво води. Ми будемо звертатися до наших депутатів, щоб “Чернівціводоканал” міг взяти у лізинг дві водовозки. Звертаємося до усіх донорських міжнародних організацій з проханням про отримання саме такої техніки. Адже коли розпочнеться ремонт на водогоні, такі ситуації можуть повторюватися. І для того, щоб підвозити воду у всі райони міста ми будемо ці питання пропрацьовувати", - сказав Андрій Колесник.

Нагадаємо, Чернівці вже майже три дні був без води. Станом на 12.00 наповнення резервуарів чистої води в Чернівцях відбувається у стандартному режимі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 762
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
14 112
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 336
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 636
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
8 167
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
7 592
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 705
Після рекордної спеки — грози та град: на Буковині різко зміниться погода
5 851
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 585
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 332