Обікрав магазин, квартиру і до всього цього зберігав наркотики: на Буковині судитимуть рецидивіста

Новини Чернівців / кримінал
2 026
0

У Чернівцях слідчі поліції повідомили чоловіку про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Співробітники Чернівецького районного управління поліції викрили та задокументували протиправну діяльність раніше судимого чернівчанина, який підозрюється у вчиненні злочинів проти власності громадян і зберіганні наркотиків у великих розмірах. За скоєне в умовах дії воєнного стану фігуранту загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що раніше засуджений 34-річний житель обласного центру причетний до таємного викрадення товару із одного із магазинів обласного центру та майна із квартир жителів Чернівців.

У одному із помешкань фігурант заволодів майном власника - відкрито. Серед викраденого: одяг, взуття, гроші, сумки та інше. Загальна сума збитків, завданих заявникам становить понад 45 тисяч гривень.

Також працівники поліції з’ясували, що буковинець незаконно зберігав, для власного вживання, особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, обіг якої в Україні заборонений. Згідно із таблицею, затвердженої наказом МОЗ України, загальна маса вилученої психотропної речовини відноситься до великих розмірів.

Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Наразі слідчі Чернівецького райуправління поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

- ч. 4 ст. 186 (Грабіж);

- ч. 4 ст. 185 (Крадіжка);

- ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Чернівецька окружна прокуратура. Досудове розслідування триває.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Міла Куніс народилася не Мілою: справжнє ім’я актриси та історія її будинку у Чернівцях
10 647
«Тіньовий куратор» нардепів від «Слуги народу» з Буковини тікав із місця ДТП
7 298
На рідну Буковину "на щиті" повертається захисник Степан Малайко
6 348
У Чернівцях сталася масштабна пожежа: палав будинок - відео
3 272
Спалене місто над Дністром: як давній Василів впливав на життя Київської Русі - відео
3 149
Місцеві можуть подешевшати, а привізні – здорожчати: скільки у Чернівцях коштують кавуни
3 024
«Він живий, але потрібна евакуація»: на Буковині "волонтерка" ошукала родини зниклих військових
2 593
Спека до +33, а потім різке похолодання: погода на Буковині наступного тижня
2 573
На Буковині попрощаються з відважним захисником, який загинув у боях
2 206
Зі стравами з печі, виставками живопису та концертом: у Чернівцях триває фестиваль ветеранської культури
2 161