Чернівчани гідно виступили на всеукраїнському турнірі з тайського боксу

Новини Чернівців / спорт
3 059
0

Цими вихідними, 17-18 лютого, в Житомирі проходив відкритий чемпіонат Житоморської області з тайського боксу, де молоді буковинські спортсмени гідно представили нашу область. Чернівчани здобули чотири золотих медалі, одну срібну та одну бронзову.

Про це molbuk.ua повідомив тренер спортсменів Сергій Бережний.



Підготували команду двоє тренерів - Сергій Бережний та Станіслав Хуторний. У змаганнях брали участь спортсмени з усієї України.

Мороз Артем 1 місце у своїх вагових та вікових категоріях здобули - Артем Мороз, Святослав Калуцький, Артем Перепелиця та Каріна Богук. Денис Косован та Тім Владика зайняли 2 та 3 місця відповідно.

Артем Перепилиця також здобув індивідуальну нагороду "Жага до перемоги", а бій Дениса Косована у фіналі став найкращим за підсумками всіх змагань.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях на зупинці раптово помер чоловік
62 381
На Буковині перепоховали останки із затопленого кладовища, які виявили після обміління Дністра
18 589
Буковина отримала від Нідерландів обладнання для підтримки енергетичної інфраструктури
11 246
Сьогодні на Буковині попрощаються з трьома полеглими захисниками
9 439
Возив «швидкими» до кордону: на Буковині судитимуть організатора незаконного переправлення чоловіків
8 145
У Чернівцях відкрили сучасну рентгенопераційну за понад 61 млн грн: що зміниться для пацієнтів
7 629
Курс валют у Чернівцях 22 липня
6 469
Відкриття магазину та кадрові призначення у міськраді Чернівців: новини минулої доби
4 425
«Михайле Альбертовичу, вибачте»: Сирський звернувся до Федорова на тлі чуток про конфлікт
3 677
В Україні продовжує знижуватися народжуваність: скільки дітей народилося на Буковині
3 600