Їхав п'яний ще й пропонував поліції хабар: буковинець може сісти за ґрати на 4 роки

Новини Чернівців
1 633
0

7 січня в місті Заставна на Буковині буковинець запропонував поліції хабаря, щоби його не штрафували за водіння авто в нетверезому стані. Поліція від хабаря відмовилася і задокументувала дії чоловіка. За таку пропозицію службовим особам йому загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



Поліція під час дії комендантської години зупинила водія автомобіля "Mercedes-Benz". У водія виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. 34-річний житель села Рухотин Дністровського району поклав до службового автомобіля поліцейських гроші. Поліцейські від хабаря відмовилися і викликали слідчо-оперативну групу.

На водія склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Заставнівського відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили буковинцю про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 473
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 155
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 087
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 377
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 953
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 762
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 462
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 247
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 192
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 067