На Буковині торік понад 3,6 тисяч жінок знайшли роботу через службу зайнятості

Новини Чернівців
1 076
0

Фото ілюстративне

На Буковині торік за сприяння Чернівецької обласної служби зайнятості понад 3,6 тисяч жінок знайшли роботу.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА, передає molbuk.ua



Найбільша кількість працевлаштованих жінок - у сфері гуртової та роздрібної торгівлі. Зокрема, на посадах продавців-консультантів – 223, продавцями продовольчих товарів працюють 160.

Також 133 обіймають посаду кухаря, 116 – знайшли роботу в закладах освіти вчителями. Роботу медсестри знайшли 98 жінок, бухгалтера – 96, а 78 – швачки.

Крім того, жінки працюють операторами котелень (109), підсобними робітниками (100), фермерського господарства (85) та робітниками з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (68).

До слова, для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці 70 жінок отримали ваучери на перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничою професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва".

Зазначимо, станом на 1 січня 2024 року на обліку у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстрували 26% чоловіків та 74% жінок.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 183
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 555
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 770
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 517
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 690
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 918
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 590
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 436
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 305
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 223


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.