На Буковині збільшили кількість сирен: де встановили

Новини Чернівців
3 962
0


На Буковині впродовж 2023 року зросла кількість встановлених сирен.

Про це на брифінгу розповів начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОВА Олексій Гайдай, передає molbuk.ua



Протягом минулого року в області встановили 54 системи оповіщення.

"З останніх нових місць, де облаштували, - це Мамалигівська громада. Знаємо, що вона була мало оповіщена. Розмістили у школі. Також встановили у школі села Костичани Ванчиковецької громади. І у центрі міста Новоселиця. Та на території території державної пожежної рятувальної частини у Вижницькому районі - там високе місце", - повідомив чиновник.

О. Гайдай зазначив, що практично всі громади області обладнані достатньою кількістю сирен. Їх передусім встановлюють там, де вони можуть охопити якнайбільшу кількість мешканців. Де ж сирен не чутно - посадовець радить скористатися мобільним додатком.

"Вибирається місце, де вона приносить найбільше користі і її звучання охоплює найбільшу кількість населення. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку, і це питаня буде закрите. Майже всі громади вже спрацювали в цьому напрямку. Якщо немає самої сирени – є мобільний додаток або створена місцева точка, яка здійснює оповіщення населення", - зазначив Олексій Гайдай.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
39 637
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 066
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
26 040
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 099
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 159
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 856
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 262
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
18 886
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
17 547
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
16 885