Без суттєвого похолодання, але зі снігом: синоптик розповіла, якою буде погода на Різвдо на Буковині

Новини Чернівців / новини
2 549
0


На Різдво на Буковині температура повітря знизиться, але суттєвого похолодання не буде.

Про це molbuk.ua сказала начальниця Чернівецького обласного гідрометеоцентру Тетяна Негадайлова.



5 січня на територію Чернівецької області перемістився холодний атмосферний фронт. Тому пройшли невеликі дощі у горах з переходом у мокрий сніг.

6 січня триватиме похолодання і вже протягом доби температура повітря становитиме 0-5 градусів тепла та дощ з мокрим снігом,

7-8 січня температура опуститься до -2-+3 градусів. Опади будуть переважно у вигляді невеликого снігу.

Синоптики зазначають, що значного похолодання не відчуємо і вже за тиждень температури знову підвищаться.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.