Черги фур на КПП Порубне збільшуються, бо втричі зріс експорт

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
2 852
0


Станом на 30 листопада на КПП "Порубне-Сірет" черга на виїзд з України - 1470 вантажних авто, а на в‘їзд - 370. За добу на виїзд оформлено 375 автомобілів.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.



Про вирішення проблеми із чергами на КПП Буковини обговорили під час зустрічі з представником МЗС України Іваном Лукачуком. Під час зустрічі говорили про запровадження електронної черги на контрольно-пропускних пунктах Буковини, організацію роботи сервісних зон тощо.

"Відкриття пункту "Красноїльськ" дещо розвантажило пункт "Порубне", перетнули кордон за добу 131 вантажний транспортний засіб. Але зараз втричі зріс експорт, тому спостерігаємо черги на КПП "Порубне-Сірет"", - йдеться у повідомленні Чернівецької ОВА.

Для вирішення проблеми працюють над збільшенням пропускної здатності цього пункту. Також до кінця 2022 року в області планують відкрити КПП "Дяківці".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
18 756
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
15 937
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
12 622
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 250
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 035
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 182
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 092
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 274
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 634
Допомога Чернівцям на мільйони: в якому стані подаровані чехами автобуси - фото
5 342


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.