У Чернівцях ремонти доріг продовжать взимку

Новини Чернівців / новини
1 238
0


На вулиці Вокзальній розрита частина дороги ближче до вокзалу. Інша частина дороги без бруківки. На вулиці Кафедральній з обох боків розриті тротуари. Роботи ні на одній, ні на іншій вулиці поки що не ведуть.

Але в міській раді заспокоюють, що сезон дорожніх ремонтних робіт у Чернівцях ще не завершений, йдеться у публікації "МБ".

Заступник міського голови Василь Зазуляк запевнив, що в Чернівцях до кінця року планують продовжити ремонтні роботи доріг та тротуарів.

"Цей сніг нас не лякав, а погода ще дозволяє продовжувати розпочаті роботи. За тенденціями останніх років, роботи на дорогах тривали до кінця року. Температура дозволяє це робити. Бруківку та асфальт можна укладати за температури до –5 градусів. Її не можна вкладати, коли замерзла основа, а температура нижче 10 градусів морозу. Тому зараз немає жодних питань, щоб якісно встановити бруківку. У сусідніх містах дороги ремонтують і взимку. Така практика буде впроваджена і в Чернівцях. У нас є декілька проєктів водовідведення, і ми розпочнемо їх реалізувати взимку", – каже Василь Зазуляк.

На вулиці Вокзальній роботи будуть продовжені.

"Плануємо, що до кінця року роботи тут будуть завершені. Замінили стару частину бруківки. Вулиця дуже завантажена, і бруківка вже втратила свій запас міцності. Тому вирішили стару базальтову бруківку замінити на гранітну, яка значно міцніша і зможе витримати навантаження важкого транспорту", - пояснив Василь Зазуляк.

Цього року у Чернівцях відремонтували майже 50 вулиць, зокрема частину вулиці Героїв Майдану, Садової, Небесної Сотні, Миколаївської, Полєтаєва. Загалом на поточні та капітальні ремонти доріг витрачено понад 200 мільйонів гривень.

"У перші місяці війни казначейство пропускало гроші лише на аварійні роботи. Влітку з’явилася можливість виділяти кошти на благоустрій. Тому ми змогли розпочати поточні ремонти на дорогах аж в середині літа. Відповідно, вони затягнулися. На багатьох дорогах ремонти вже завершені", – пояснює Василь Зазуляк.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
38 248
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 274
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 122
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
11 395
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 019
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 446
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 986
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 560
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 331
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 086


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.