Ринок нерухомості відновлюється: у Чернівцях почали купувати більше житла

Новини Чернівців / новини / економіка, бізнес
4 660
0


Ринок нерухомості у Чернівцях почав поступово відновлюватися. Почали купувати більше житла.

Про це molbuk.ua розповів директор агентства нерухомості в Чернівцях Володимир Кифяк.




"Коли почалася війна, закрили Державні реєстри речових прав на нерухоме майно. Потім їх відкрили, але ввели певні обмеження. Зокрема, заборонили продавати квартиру чи будинок на підставі доручення. Однак у червні уряд знову дозволив продавати житло за дорученням. Засвідчувати відповідні договори про продаж та купівлю повинні нотаріуси, котрі внесені до переліку Мін’юсту та отримали доступ до реєстрів", - розповідає Володимир Кифяк.

Більший попит на квартири з ремонтом, бажано вже з меблями.

"Не можна сказати, що він загалом вийшов на рівень довоєнних часів, але досить непогано. Серпень був дуже активний, як це траплялося і раніше. Вересень теж почався добре. Цікавляться житлом як на первинному, так і на вторинному ринку. Більший попит на квартири з ремонтом, бажано вже з меблями", - зазначив ріелтор.

Ціни залишилися на довоєнному рівні.

"Якщо говорити про вторинний ринок, то він уже наближається до довоєнного стану. Більшим попитом користуються одно- та двокімнатні квартири: київки, хрущовки, чешки, панельки. Хоча купують і великі квартири – три- та чотирикімнатні. Просять середні поверхи, гарні райони, зокрема проспект Незалежності, вулиці Комарова, Щербанюка. Спальні райони – Гравітон, бульвар Героїв Крут, вулиця Південно-Кільцева – теж популярні. Центр міста не всім підходить. Вартість житла залежить від багатьох чинників: району, поверховості, стану. Тому назвати конкретні ціни досить важко", - пояснив Володимир Кифяк.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 413
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 164
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
5 951
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 316
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 922
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 551
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 540
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 425
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 271
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 012