Чи може ЧНУ залишитися без одного з корпусів: ректор спростував чутки

Новини Чернівців / новини / топ новини
6 701
0


У соцмережах почали поширювати інформацію, що Чернівецький національний університет може залишитися без корпусу №14, де розташований економічний та історичний факультети.

Ректор ЧНУ Роман Петришин у коментарі molbuk.ua цю інформацію назвав чутками.



Водночас він зазначив, що у ЧНУ закінчується оренда на приміщення на вулиці Кафедральній.

"Ці питання виникли тому, що 30 листопада закінчується термін оренди приміщення на вулиці Кафедральній. За три місяці до завершення оренди ми подали всі необхідні документи й чекаємо рішення сесії обласної ради. Ми звернулися до голови обласної ради Олексія Бойка щодо продовження оренди для корпусу №14. Сподіваємося, що нам не відмовлять, адже університет вчасно сплачує орендну плату – це понад два мільйони гривень на рік", – пояснює ректор ЧНУ Роман Петришин.

Новий розмір оренди для корпусу ЧНУ має затвердити обласна рада.

"Ми замовили експертну оцінку об’єкта. Вона більша, ніж була три роки тому. Зважаючи на вартість об’єкта, обласна рада має ухвалити рішення. Як відомо, і міська рада, і обласна рада на період воєнного стану ухвалюють рішення щодо пільгової ставки на оренду приміщень комунального майна, але чи так буде, не знаю. Чекаємо рішення обласної ради, що нам дадуть оренду на новий термін – три роки", - зазначив Роман Петришин.

У Чернівецькій обласній раді повідомили, що ЧНУ подав усі необхідні документи для продовження оренди корпусу на вулиці Кафедральній. Все відбувається згідно з процедурою.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
26 431
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 115
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 029
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 518
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 809
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 752
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 695
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 993
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 947
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 930