Погода на Буковині 24 липня

Новини Чернівців / погода чернівці
1 503
0




У Чернівецькій області сьогодні, 24 липня, вночі температура +16 +18 градусів, вдень +27 +29 градусів.

Про це повідомляє Укргідрометцентр, пише molbuk.ua

Синоптики прогнозують вітер північно-західний 7-12 м/с. Дощ.



У області сьогодні, 24 липня, вночі температура +19 +21 градусів, вдень +25 +27 градусів. Про це повідомляє sinoptik.

Синоптики прогнозують вітер північно-західний 7-12 м/с. Чисте небо у другій половині дня зникне за хмарами, але ввечері погода знову проясниться. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дощ, який до вечора повинен закінчитися.

за останні 130 років
24 липня:
МАКС: 35.8° (1987)
МІН: 8.9° (1951)

Народний прогноз погоди:


24 липня відзначається день пам'яті святої рівноапостольної Ольги. Також у цей день вшановується пам'ять великомучениці Євфимії Всехвальної. У народі цей день називали Єфимії-стожарниці, оскільки стоїть дуже спекотна погода. Часто цей день буває грозовим. У цей час починають випадати роси. З давніх часів кінець липня - росяна пора. Ці роси шкідливі для помідорів. Наші пращури помітили, якщо в цей день сонячно, то урожай зернових культур буде хорошим.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 580
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
5 818
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 245
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
5 126
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
4 879
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
4 400
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
3 856
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 765
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 724
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 541


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.