У Чернівцях хочуть змінити назви понад ста вулиць: планується засідання топонімічної комісії

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
6 367
0


Сьогодні, 15 квітня, заплановане засідання топонімічної комісії, яка має розглянути зміну назв понад 100 вулиць.

Про це molbuk.ua повідомили у Чернівецькій міській раді.



Але рішення топонімічної комісії не є остаточним. Воно має рекомендаційний характер. Загалом процес перейменування вулиць може затягнутися на понад місяць, пояснили у міській раді

Після проведення топонімічної комісії протокол щодо змін назв вулиць буде оприлюднений впродовж місяці.

Далі мають відбутися громадські обговорення щодо нових назв вулиць.

Після цього рішення мають затвердити на сесії Чернівецької міської ради та топонімічної комісії.

Нагадаємо, на сайті Чернівецької міської ради зареєстрована петиція "Деколонізація назв вулиць Чернівців". Зібрано вже 235 голосів із необхідних 250 голосів.

Серед них вулиці — Зої Космодем'янської, радянської комсомолки, яка увійшла в історію як уособлення патріотизму радянської влади; Олександра Суворова, російського полководця; Валерія Чкалова, радянського льотчика-випробовувача.

Також автор пропонує змінити назви вулиць на честь російських міст — Уральської, Сибірської, Челябінської, Сахалінської та Саратовської.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 335
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 866
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 915
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 075
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 622
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 219
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 919
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 684
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 656
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 092


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.