«Легкої прогулянки в Путіна не вийшло»: прогноз експерта з Чернівців щодо подальшого розвитку війни

Новини Чернівців / новини / Війна з Росією
3 784
0


Наша армія героїчно обороняється, до оборони долучаються навіть мирні мешканці, "пригощаючи" ворога коктейлями Молотова. Увесь світ вражено спостерігає за тим, як завзято ми даємо відсіч окупантові.

Та що ж далі, як розгортатимуться події та на чию користь? Про це у коментарі "Молодому буковинцю" розповів доктор політичних наук, професор Анатолій Круглашов, пише molbuk.ua



Хоча події надалі можуть розвиватися у кількох напрямках, та очевидно одне: Росії не вдалося втілити свої плани щодо блискавичного захоплення України і фактичної ліквідації її як держави, переконаний Анатолій Круглашов.

"Триває повномасштабна війна, яка, власне кажучи, є війною Росії проти України, проти її народу, державності і майбутності: європейської, євроатлантичної, власної майбутності як нації, - зазначає політолог. - Ми бачили той вкид інформації від 26 лютого, коли російські ЗМІ помилково оприлюднили статтю про фактично вже приєднання України до Росії. Цього не відбулося і, я певний, що й не відбудеться.

Основних сценаріїв є декілька. Перший - ми тримаємося і перемагаємо, зберігаючи нашу державність. Другий: Росія військово переважає і український народ переходить до тривалої виснажливої національно-визвольної боротьби. Третій: війна може перерости з регіональної у війну Росії з НАТО, тобто у світову війну.

Тобто події далі можуть розвиватися по-різному. Єдине, що хочу сказати, - ці сценарії пишуться сьогодні не у Кремлі. Вони пишуться в серці та розумі кожного з нас, на полях битв і в тилах. Слава Богу, зростає підтримка світу, особливо з боку НАТО та ЄС. Очевидно, що цієї підтримки ще недостатньо. Ми далі вчимося нещадно й успішно бити ворога, усі проходимо страшенне випробування. І при цьому люди героїчно жертвують собою, ризикуючи життям, зупиняють окупантів. Тобто "легкої прогулянки" у Росії не вийшло, бліцкриг провалився. Я впевнений, що ми вистоїмо і переможемо".

Звичайно, однією з цілей війни є деморалізація нашого суспільства та підрив економічної спроможності України вистояти, зауважує Анатолій Круглашов.

"Тому удари по містах стають все більш руйнівними і злочинними. Нам потрібно терміново зміцнювати наші протиповітряну та протиракетну оборони. З тим, щоби захистити людей та нашу промислову потужність, критичну та всю інфраструктури. Добре, що наші друзі та світові фінансові структури готові нам допомагати і допомагають уже. Буде складно. Але ворог не отримає перемоги", - переконаний експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 636
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 675
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
17 108
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
12 110
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 532
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 825
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 614
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 567
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 321
Куди поділися квитки на потяги до Чернівців: в УЗ дали пояснення
6 165


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.