У центрі Чернівців закрили ще один магазин-“довгожитель”: там багато років продавали квіти

Новини Чернівців / гаряча тема
6 379
0


У Чернівцях закрили магазин “Квіти”на вулиці Кафедральній.

Він працював тут кілька десятків років, пише molbuk.ua.



Магазин належав комунальному підприємству “Трест зеленого господарства”. Тому тут продавали рослини та квіти, які вирощували у розсаднику тресту.

У зелентресті запевнили, що майже 10 років магазин є неприбутковим, тому його закрили.

"Магазин припинив свою роботу наприкінці січня. Спочатку ми планували розширити тут асортимент, домовилися з постачальниками про поставку різних рослин. Але ми можемо торгувати лише з ПДВ, а, відповідно, вартість товару зростає на 20%. У такому разі продукція у цьому магазині є неконкурентою, адже вона дорожча, ніж, наприклад, на базарі. Тому відмовилися від цієї ідеї", - пояснив начальник "Тресту зеленого господарства" Анатолій Федорів.

За словами керівника зелентресту, для магазину не мали достатньо кількості продукції.

"Трест зеленого господарства є комунальним підприємством і ми не заробляємо таких коштів, щоби утримувати магазин, який вже є збитковим майже 10 років. Раніше вирощували квіти у теплицях і мали досить великий асортимент. Зараз розсадник не видає такої продукції, щоби продавати. Мали до 10 позицій товару. Крім того, мали рослини переважно з відкритою кореневою системою, тобто не висаджували у горщики, тому їх потрібно досить швидко продати", - сказав Анатолій Федорів.

Трест зеленого господарства отримав магазин в оренду від міської ради. Тому приміщення повернуть назад міській раді і там будуть визначатися, що з ним робити.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 364
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
15 600
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 172
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 235
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
4 919
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 374
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 597
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 498
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
3 467
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 346